BESOG-Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ocak 24, 2018, 02:27:05 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ISVERENLER BAKSIN BURAYA  (Okunma Sayısı 5674 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sunay61_67
sunay yılmaz
Kıdemli Üye

Rep Puan? +4/-0

« Yanıtla #15 : Haziran 13, 2007, 08:52:23 ÖS »

süpersin mehmet ebi Sırıtan Sırıtan
navrozoglu
Yeni Üye
*

Rep Puan? +2/-0

« Yanıtla #16 : Haziran 14, 2007, 11:10:42 ÖÖ »

ben kosullari degistiriyprum cok istek var
diplomayida cope atiyorum
selenge cirak lazimsa sole
kaval calamam ama eyi dinlerim
yayla da gider de yok
20 ytl yeter valla haber bekliyorum
selenge
Cemal ÖZTÜRK
Yeni Üye
*

Rep Puan? +2/-1

« Yanıtla #17 : Haziran 14, 2007, 11:40:17 ÖÖ »

navroz dıplomasız almam lasım unıversıte artı var
vukuatsız nufus kaydı ornegını al
bakalım
akpde tanıdıgın varsa zor
zuhahahahaha
 kardes bu anlattıklarım varya valla bııla hayalım olsam da oralarda coban olsam
olsamda alı pasa gıbı olsam yasan bıılır o muhabbetlerı mavreyastan egrısuya gece sıgır aramaya gıtmenın zevkını
alıfınoza gıdıp camıde anons yabtırmanın tadını
yada sabahın kızıllıgında kalkıp ahıra ınmenın guzellıgını sıgırlara zızen ıcırıp yola koyulmanın vaktını anlayan
akıllı hayvanların yollarını kendılerını tayın edıp yollarını bulmalarınıgec sultanmuratta okey oynamanın tadını vede gerı donus yolunu
helekı ay da varsa yıldızlar elının ucunda gıbı eve gerı donmenın tadını kucuk sınekte top oynamanın tadını
guguvaga toplamanın ayrıcalıgını
lıkarba zamanı lıkarbaların ıcıne dalıp agız burun leke oluncaya dek yemenın tadını topluca tekmezar altında yuzup cıktıgında fuskalara saldırmanın tadını gıdıp meseye cıra yabıb vazıfeyı bıtırmıs asker gıbı mutlu olmayı
sobayı yakıp sıslı  yada yagmurlu bı havada trt 1 radyosunu acıp tabı (elektrık olmadıgı senelr) tek o cekerdı zaden sobanın ıcıne tezek atıp o havayı tenefus edıb kafeganın kaynayıp tıs tıs ses cıkarmasını
aksam vaktı heyvanları gıdıp almayı acap bugun hangısı kactı gene gelmeyecek havası ıcınde peslerıne gıtmeyı yada duyulan bır araba sesınde acaba dedemmı gelıyo havasını dedem (hacımustafıl)
ya ne anlatıyım benım gıbı o duyguları cok yansıtacak vardır gercı yanlıs yerde yazıom ama
olsun ıcımdenn gecenlerı yazıyorumkucukken okudugum camıde yabtıgım haylazlıkları arka odaya yasın suresını ezberlemek ıcın gonderılıp bızım sporcu kagıtlatırla oyun oynayıp dersı verme zamanı gelıp mehter takımı gıbı bı ılerı bı gerı olayı vede yedıgım dayaklar cayır zamanı gece yarılarına kemence eslıgınde yabtıgım balyalar yok abı hayat para ıcın deymez kımse ıcın degmez ben bunu bılırım koyden gerısı hıkaye yayladan gerısıde yalan
navrozoglu
Yeni Üye
*

Rep Puan? +2/-0

« Yanıtla #18 : Haziran 14, 2007, 11:52:20 ÖÖ »

ya selende ben paradan vazgectim bi corba ver yeter sinav falan varsa konulari ver calisayim
akp de tanidik yok cok sukur ordan yirttim heralde yap iste ekrabasin bide torpilse torpil
kalisliyiz.biz muhaha saka maka cok guzel olmus tebrikler vall para bos onemli olan yasadiklarin
bende bu yaz ins.
m.özbek
mustafa ÖZBEK
Yeni Üye
*

Rep Puan? +0/-0

« Yanıtla #19 : Haziran 14, 2007, 12:15:56 ÖS »

Vallahi selenge kardeşim cıkardın beni yaylaya ama yazdında yazdın okuyacak insanları hic düşündüğün yok bu kadar okusaydım prof olmuştum.Bazılarını pas gectın onlarıda ben anlatayım camınun leküsünü caldunuz gittinuz horon oynamaya hOca girdi ezanı verecek oldı aynı carpışan araba bı oreya carpayı bır bureya bunı da anlatayım gerısı yarun abdullah süleyman karalınun köpeği öldüğünde gittunuz250euroya mezar kazdınuz bırınuz cenazeyi bilmem kac paraya yıkatı sizun yatacak yerınuz yok yallah sofuntuluk.BU ARADA COPANCILUK İŞİNDE BEN DE VARUM SIZUN MUHASEBENUZİ TUTARIM MILLET KANDURMASUN SİZİ MUHAHAHAHA
öztürkk61
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Haziran 29, 2007, 02:44:32 ÖÖ »

cemal abı gercekten bı ısnan bıseyı bu kadr guzzel anlatamazdı ellerıne saglık mustafa abının de dedıgı gıbı bızı yaylaya kadr cıkardın ... muhahaha. bız yaylada sızden sonrakı nesıldık pek fazla bıse yabaamdık ama  haylazlıklar her kesde vardı ........ banada bulun bı ıs yaw muhasebecılık bana göre degoııl sabah 7 askam 7 olmayuer... sız cobanlık yabarsınız bende sıze acıkdınızmı yemek getırırım ama sadece öglelerı bı ögun yeyın baska olmaz sıgortada ıstemyurum yaylaya gıtsem yeter hafta 3 gun ızın ısterım cuma cumarrtesı pazar ınek kaybolursa seve seve aramaya gelırım baska da  bıse ıstemıom
Cayenne
HASAN ÇELİK
Kıdemli Üye Adayı

Rep Puan? +5/-1

« Yanıtla #21 : Temmuz 14, 2007, 08:28:21 ÖS »

NE İŞİ İŞMİ YOK Kahkaha ALACANSUN 4 TANE KOYUN   GEZECEKSİN KÖYLERDE:D BİR OPRDAN KOVULACAN BİR BURDAN  BAŞKA ÇARESİ YOK Kahkaha

EN KISA SÜREDE İŞ BULMA DİLİĞİMLE  İNŞ BULURSUN ARADIĞIN İŞİ
pedino
Ahmet Yazıcı
Yeni Üye
*

Rep Puan? +0/-0

« Yanıtla #22 : Ağustos 14, 2007, 12:40:57 ÖÖ »

bbura iş aramadeğil gır gır bölümü olmnuş ger çekten işe ihtiyacı olan arkadaşların samimice isteklerini uraya yazmaları işveren konumundaki değerli hemşeri
lerimizinde burda ihtiyacıona uygun iş arayan kimseler varmı bakıp uygun gördükleri hemşelerilerimizi iş sahibi yapa bilirler bu yüzden samimi olarka bu bölümü değerlendiririsek çok iyi olur tüm işsizlerin iş bulması dileği ile ..

Güzel günlerin hatrına & to respect
Hikmet ERSOY
Aktif Üye

Rep Puan? +2/-1

Hürgeneral

« Yanıtla #23 : Eylül 07, 2007, 01:07:03 ÖS »

IS ARIYORUM SUPER BIR MALIYE MEZUNUYUM
ISTEKELR
1000 YTL MAAS
SSK
YEMEK

[/quot
IS ARIYORUM SUPER BIR MALIYE MEZUNUYUM
ISTEKELR
1000 YTL MAAS
SSK
YEMEK

Sana askeri ücret sigortana karışmam ne halin varsa gör sabah 8 işbaşı akşam 7 baydos öğlen yemeğini evde hazırlayıp sefer tasına koy getir lahana yemeği yada mısır ekmeği olduğu zaman benimde haberim olsun yemeği cok al yanına sonra yol parası sana ait maaşı ayın 5 alırsın alabilirsen( bu durumdan cok cekdim ben) alamassan kapı orada nasıl geldiysen gidersin bu yazıyı okuduğun zaman başvurun kabul edilmiş olup 24 saat zamanın var demektir.

Not:Benim gibi bir işvereni arasan bulamassın Hacca gittim beş vakit namaz kılıyorum ayrıca hemşerimsin (ben bu tip hemşerilerimden cok cekdim cok halada ortadan kaybolanlar var arıyorum bulduğum zaman neticesini sende öğreneceksin)

Sırıtan Sırıtan Sırıtan

sude
aysun aydın
Yeni Üye
*

Rep Puan? +0/-0

« Yanıtla #24 : Haziran 27, 2009, 08:52:36 ÖS »

gulerız aglanacak halımıze  Kahkaha
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.3 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

Be?Köylüyüz.Biz .:: Bulu?ma Noktan?z ::.
XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM