BESOG-Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Haziran 24, 2018, 12:10:30 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: sozlerimiz inanclarimizdir,sozumuz bizi tarif eder. DIKKAT  (Okunma Sayısı 1735 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
halit sar
halit şar
Aktif Üye

Rep Puan? +0/-0

« : Aralık 02, 2008, 05:30:49 ÖÖ »

Küçük kız annesine 'İlk insan nasıl dünyaya geldi' diye sormuş, 'Tanrı Adem ve Havva'yı yarattı, çocukları oldu ve insanoğlu yeryüzüne yayılmaya başladı yavrum' diye izah etmiş annesi..
Birkaç gün sonra küçük kız aynı soruyu babasına sormuş.. 'Binlerce yıl önce maymunlar vardı' demiş babası, 'Bizler de evrim geçirerek onlardan türedik..'
Farklı iki cevaptan aklı karışan kız annesine gidip 'Nasıl olur anne' demiş 'Sen bana insanın Tanrı tarafından yaratıldığını, babam da maymunlardan geldiğini söylüyor.. Karıştırıyorum..'
'Karıştırıcak bir şey yok' demiş annesi gülerek, 'Ben sana kendi ailemin geçmişini anlattım. Baban da kendi ailesininkini anlatmış, bir tanem..!
 not;cocuklar teyip gibidirler,soylediklerimizi ve yaptiklarimizi aynen kaydederler ve inancina yerlestirerek yaparlar,omu boyu bu fikirlerini savunarak  insanliga kabul ettirirler,sonunda ya cenneti yada cehennemi hak ederler,  bunun icin,anne-baba ve egiticiler cok dikkatli olmak zorundadir.   televizyon,radyo ve internette bunlardandir,yazilarimiza ve sohbetlerimize cok dikkat etmek gerekli olduguna inancim  kesindir, rabbim  geregini yapan ev iyi orneklik gosterip  rizasini kazananlardan eylesin, gencligimize ve bizlere dunya ve ahiret saadeti nasip eylesin,Allah yar ve yardimcimiz,rasulunun sefaatina nail eylesin, slm ve saygilarimla.
anzotli
aynur üçüncü
Aktif Üye

Rep Puan? +0/-0

« Yanıtla #1 : Aralık 03, 2008, 08:45:04 ÖS »

hatun soylu bir aileden geldiği kesin... Gülümseme
beyefendi için yorum size kalmş
AyşeErsoy
ayşe ersoy
Aktif Üye

Rep Puan? +0/-0

hayat, iman ve cihaddır.

« Yanıtla #2 : Aralık 03, 2008, 09:07:04 ÖS »

güzel bir konu teşekkürler selam ve duaile kalın

Cennetin anahtarı namazdır”
# ((¯`»¦«´¯)) # ((¯`»¦«´¯)) # ((¯`»¦«´¯)) # ((¯`»¦«´¯))
Her gecenin var sabahı,inandım.
Günahkarım,geçte olsa uyandım.
Allahım senden budur muradım.
islamı hakim kıl,artık bunaldım.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.3 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

Be?Köylüyüz.Biz .:: Bulu?ma Noktan?z ::.
XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM