BESOG-Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Mayıs 22, 2019, 09:45:42 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sürmenede katliam 6 ölü  (Okunma Sayısı 800 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hüseyin61
hüseyin küçükyıldız
Yeni Üye
*

Rep Puan? +0/-0

« : Ocak 08, 2008, 10:50:42 ÖÖ »

Cinnet geçiren baba ailesini katletti

Trabzon'un Sürmene ilçesinde cinnet geçiren bir şahıs; eşi, kızları ve oğullarını silahla vurarak öldürdü. Olayla ilgili soruşturma sürerken firardaki baba aranıyor.             

Sürmene ilçesi Soğuksu Mahallesi'nde akşam saatlerinde meydana gelen olayda Hasan D. (42) isimli şahıs, cinnet geçirerek eşi Hashatun, oğulları Emrullah ve Coşkun ile kızları Havva, Melek ve Nurten'i silahla vurarak öldürdü.

İşten çıkarıldığı için girdiği bunalım sonucu cinnet geçirdiği öğrenilen ve firarda olan Hasan D.'nin yakalanmasına çalışılıyor.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

sariali
Ali Özkan
Yeni Üye
*

Rep Puan? +0/-0

« Yanıtla #1 : Mart 08, 2008, 03:18:22 ÖÖ »

Bir bilet verdiler bana dünyaya servis yapan meçhul gişesinden.Bindirdiler beni Nuh'un gemisine. Gönderdiler beni dünyaya. Tam dokuz ay sürdü bu yolculuğum.Bu yolculukta, deryalar aştık, fırtınalar geçirdik.Nihayet kavanoz dipli dünyanın iskelesine vardık. İnmek gerekiyor,lakin kim inmek ister? Ağlıyorum, sızlıyorum.Nihayet Nihayet kolumdan tutup attılar beni dünyaya. Bir yer ki hiç kimseyi tanımıyorum.Etraf yabancı. Dilim tutuldu, tam iki yıl konuşamadım.Bana bir şeyler soruyorlar,ben bu garip insanların şaşkınca hareketlerine gülüyor, kim bunlar diye düşünüyorum. Nihayet anladım ki, onlarda benim gibi meçhulden gelmiş,nereye gidileceğini bilmeyen, geldiği yerden haber  soran sadık dostlardır. Bir gün geziyorum önüme korkunç bir levha geldi.Bu levhada şu ibare yazılıyordu.''Dünya meçhul diyardan gelmiş,meçhul diyara gidecek hanıdır.'' O zaman hemen biletimi çıkardım; baktım ki bilet de öyle verilmiş zaten. Meğer biz seneti okumadan imzalamışız. Korkarım ki siz de aynı hatayı yapmamışısınız.Lütfen biletinize bakarmısınız.  07.03.2008
                                                                                                   ALİ  ÖZKAN
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.3 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

Be?Köylüyüz.Biz .:: Bulu?ma Noktan?z ::.
XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM