BESOG-Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Haziran 20, 2018, 05:11:13 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İLKÖĞRETİM MÜDÜRÜ MEHDİ ERSOY ( BÜYÜK DOĞANLIDAN )  (Okunma Sayısı 7698 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ali_iblag
Ali İblağ
Kıdemli Üye

Rep Puan? +4/-0

« Yanıtla #30 : Haziran 17, 2007, 03:28:13 ÖÖ »

Mehmet kardeşimin sorusu çok çetrefilli. izahı da zor.
UKSERO
MEHMET TAGKUS
Global Moderator
Kıdemli Üye

Rep Puan? +9/-0

« Yanıtla #31 : Haziran 17, 2007, 03:29:01 ÖÖ »

Sırıtan Sırıtan Sırıtan Sırıtan neyapıyım hafta sonu tatil boş oturma diye abi
hasanika
Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Haziran 17, 2007, 03:35:01 ÖÖ »

**HOCAM SİZCE ŞUAN İLKÖĞRETİMDE ÖĞRENCİLER YETERİNCE DİNİ BİLGİLERİNİ ALABİLİYORMU
Mehmet Kardeşim , Laik düzen zaten islam eğitimini benimsemiyor. Onun için bu konuda Hocamı yorma. Bizleri oyalamak için göstermelik, Din Kültürü ve Ahlak bilgisi adı altında eğitim veriyorlar. Onlarda ahlak kuralları ile sınırlı. Fazlası Laik düzene  tehdit oluşturduğu için her şekilde yasak.
UKSERO
MEHMET TAGKUS
Global Moderator
Kıdemli Üye

Rep Puan? +9/-0

« Yanıtla #33 : Haziran 18, 2007, 11:26:22 ÖS »

Hocam siteyi nasıl buldunuz sizce beşköy için yararlı bişeymi sitemiz hakkında düşüncelerinizi ve fikirlerinizi alabilirmiyiz
ali_iblag
Ali İblağ
Kıdemli Üye

Rep Puan? +4/-0

« Yanıtla #34 : Haziran 19, 2007, 12:09:55 ÖÖ »

Evvela siteyi kuranlara, aracı olanlara ve emeği geçenlere teşekkürü boç bilirim. Hepsine saygılar sunarım. kendim bir ara akrabalarımla ve kardeşlerimle site kurulması konusunda bir düşüncemiz oldu fakat icraya koyamadık. Koyanlardan Allah razı olsun.
Beşköy sitesinden haberim geç oldu. Yalnız site daha mükemmel hale getirilebilinir. İnsanlarımıza ulaşıp onların da tensiplerini alıp, yaygınlaşması konusunda hepimize görev düşmektedir. kendim dahi uzun yıllar görmediğim akrabalarımı site sayesinde tanıdım. Ayrıca güzel insanlarla tanışıp kaynaşma, ilişkilerimizi sık tutma ve bir siteyi bir kuvve-i Beşköy haline getirebiliriz ilerde inş.
Yalnız Hak üzre kalmak şartıyla...
hasanika
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Haziran 19, 2007, 06:41:02 ÖÖ »

Allah c.c. Razı ve Memnun olsun hocam, Bu sözünüz bizi ziyadesiyle memnun etti. Bunun üzerine söyleyecek daha olumlu söz bulunmaz sanırım.

Sitenin gelişimi daha katılımcı bir beşköy sitesi olması için , Öneri ve eleştirilere herzaman açık olduk ve olmaya devam edeceğiz. Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için, Beşköylüler varsa beşköy sitesi olur.

Sizin gibi değerli İnsanlarımızın katılımıyla fikirler çoğalacak ve beşköye uzanacak ellerin sayısı artacak ümidi içerisindeyim.

Saygı ve Muhabbetlerimle, 
AKSOYYUSUF
YUSUF AKSOY
Aktif Üye

Rep Puan? +0/-0

« Yanıtla #36 : Haziran 19, 2007, 07:09:57 ÖÖ »

Allah c.c. Razı ve Memnun olsun hocam, Bu sözünüz bizi ziyadesiyle memnun etti. Bunun üzerine söyleyecek daha olumlu söz bulunmaz sanırım.

Sitenin gelişimi daha katılımcı bir beşköy sitesi olması için , Öneri ve eleştirilere herzaman açık olduk ve olmaya devam edeceğiz. Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için, Beşköylüler varsa beşköy sitesi olur.

Sizin gibi değerli İnsanlarımızın katılımıyla fikirler çoğalacak ve beşköye uzanacak ellerin sayısı artacak ümidi içerisindeyim.

Saygı ve Muhabbetlerimle, 

pedino
Ahmet Yazıcı
Yeni Üye
*

Rep Puan? +0/-0

« Yanıtla #37 : Ağustos 14, 2007, 09:52:01 ÖS »

Türkiyede bir rejim tehdidi tuturulmuş gidiyor bu durumun türkiyey zararları bence maddi olarak açıklanamayacağı gibi manende çok büyük yozlaşmalara sebebiyet vermiş cumhuriyet kurulalı 80 senyi geçmesine rağmen hala dünydaki sıralamasını yükseltememesi. söz sahibi olamamasının önündeki en büyük engel bu reşim tehdidi var diyerek ortada sürekli kaos yaratan insanlardır. bu vatan tek millet tek milletin içersindeki insalar farklılık göstersede hepsi bu vatanın evladı. bu açıklamadan sonra asıl eğitim konusuna gelmek istiyorum:

beş köyümüzdeki okullarımızın durumu ortadır buna rağmen o köhne virane okullardan bu ülkeye faydalı valiler bakanlar yetişmiştir. bu bizi grurlandırıyor . bu gün ise eğitim şartlarını güzelleştirme adına yapılması gereken neyse içerde veya dışardaki tüm beş köylüler seferber olarak. açılan döviz ve türk lirası hesaplarına yapılacak düzenli yardım ve bağışlarla bölgemize çok güzel  bir okul yapıbilir. inanıyorumki beş köylü esbaf ve iş adamları bu yükü kaldıra bilecek maddi güce sahipler. bu okullar ve diyer hizmet binaları yapılırsa köylerimizdeki göçüde engellemiş olacağımıza inanıyorum.

Güzel günlerin hatrına & to respect
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.3 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

Be?Köylüyüz.Biz .:: Bulu?ma Noktan?z ::.
XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM